Nasze Usługi

Fachowa Opieka Weterynaryjna

Jeśli potrzebują Państwo fachowej i kompleksowej pomocy dla swojego pupila, to zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem weterynaryjnym. Obiecujemy, że zajmiemy się każdym przypadkiem z należytą starannością oraz zapewnimy zwierzęciu profesjonalną opiekę leczniczą.

Jesteśmy tutaj dla Państwa Pupila

Chirurgia

Nasze doświadczenie oraz wysokiej jakości sprzęt chirurgiczny gwarantują Państwu i Państwa pupilom rzetelne przeprowadzenie wszystkich operacji.

Anestezjologia

Wśród dostępnych w naszej ofercie usług mogą Państwo liczyć na rzetelne wsparcie profesjonalnych anestezjologów, którzy od A do Z zadbają o dobre samopoczucie pupila.

Dermatologia

Nasi weterynarze zajmą się również leczeniem chorób skóry Państwa pupili: od świerzbu czy nużycy przez alergie i grzybicę aż po atopowe zapalenie.

Stomatologia

Nasi specjaliści sumiennie dbają o prawidłową higienę jamy ustnej i stan zębów futrzanych pacjentów. Mogą Państwo również liczyć na niezbędną dawkę wiedzy na temat zasad profilaktyki stomatologicznej.

Urologia/nefrologia

Umożliwiamy Państwu m.in. skorzystanie z pomocy szerokiego grona weterynarzy zajmujących się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń układu moczowego.

Geriatria

Państwa ukochane zwierzę ma już swoje lata? Zastanawiają się Państwo, jak zapewnić mu maksymalny komfort życia i zadbać o jak najlepszą kondycję na starość?

Diagnostyka obrazowa (USG, RTG)

Nasz gabinet umożliwia skorzystanie ze specjalistycznych badań diagnostycznych, których regularne wykonywanie ma ogromny wpływ na zdrowie Państwa pupili.

Diagnostyka laboratoryjna

Wykonujemy kluczowe badania z zakresu diagnostyki laboratoryjnej: od najbardziej podstawowych, pozwalających na ocenę ogólnego stanu organizmu pupila, po te bardziej zaawansowane.

Rozród
położnictwo

Oferujemy także rzetelną opiekę w zakresie ginekologii i położnictwa. Przekazujemy Państwu kluczowe informacje dotyczące m.in. profilaktyki czy pozytywnych efektów sterylizacji lub kastracji.

Okulistyka

Przeprowadzamy dokładne badania wzroku Państwa pupili oraz wykonujemy najbardziej zaawansowane zabiegi okulistyczne, w tym m.in. te wymagające dużej precyzji podczas operacji chirurgicznej oka.

Kardiologia

W naszej placówce możecie Państwo liczyć m.in. na profesjonalne wsparcie kardiologa, który rzetelnie zadba o odpowiednią kondycję serca Państwa pupila.

Endokrynologia

Państwa pupil jest ospały albo wręcz odwrotnie – nadmiernie aktywny? Ostatnio przybrał na wadze pomimo braku zmian w diecie? A może pojawiły się jeszcze inne objawy?

Profilaktyka

Jako profesjonalny gabinet weterynaryjny wiemy, jak istotne jest regularne wykonywanie badań profilaktycznych.

Paszporty

W naszym gabinecie weterynaryjnym zajmiemy się także wszczepieniem mikroczipu Państwa pupilowi oraz wyrobimy dla niego paszport.

Zadowoleni pacjenci