Zgrany zespół

Zgrany zespół

Naszą kadrę tworzą pasjonatki zwierząt posiadające ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie medycyny weterynaryjnej. W pracy tworzymy zgrany oraz wspierający się zespół, który jest zawsze gotowy do udzielenia fachowej pomocy Państwu pupilowi. Stawiamy na nowoczesne metody oraz protokoły leczenia, a także indywidualne podejście do pacjenta. Chcemy, aby każda wizyta w naszym gabinecie weterynaryjnym była komfortowa zarówno dla właściciela, jak i jego podopiecznego. Dlatego mogą Państwo liczyć, że każdy problem, z którym mierzy się zwierzak, będzie rozwiązany z zachowaniem dużej porcji empatii oraz tak ważnej w naszym zawodzie rzetelności.

Nasza idea

W pracy weterynarza cenimy sobie przede wszystkim kompetencję i wyrozumiałe podejście do zwierzęcia. Respektując te wartości, systematycznie pogłębiamy swoją wiedzę oraz podnosimy kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach. Podążanie za trendami medycyny weterynaryjnej jest kluczem do udzielania profesjonalnej pomocy. Wiemy, że cierpliwość oraz wyrozumiałość są podstawą naszego zawodu. Dlatego zawsze jasno i wyczerpująco staramy się wytłumaczyć wszelką wątpliwość dotyczącą stanu zdrowia czworonożnego przyjaciela. Bardzo dziękujemy, że codziennie obdarzają nas Państwo ogromnym zaufaniem. Będziemy ciężko pracować, żeby nigdy go nie zawieść.

Poznaj nas

Lek. wet.
Barbara Szarszewska

Specjalista chorób wewnętrznych zwierząt. Specjalista chirurgii zwierząt. Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na UWM w Olsztynie w 2004 r. Pani Doktor w naszym gabinecie weterynaryjnym wykonuje większą część zabiegów chirurgicznych. Głównie specjalizuje się w chirurgii tkanek miękkich i wykonuje zabiegi na terenie jamy brzusznej i miednicznej. Oprócz tego przeprowadza także operacje na delikatnych strukturach jak nos, oczy czy jama ustna. Przyjmuje przypadki internistyczne. Zajmuje się poważnymi stanami nagłymi, przewlekłymi jak pacjenci nefrologiczni czy dermatologiczni, ale także wykonuje badania i szczepienia profilaktyczne u Państwa pupili. Jest to doskonała okazja do poznania zwierzaka od malucha oraz prowadzenia go przez wiele lat. W wolnym czasie, którego zostaje niewiele, lubi przenieść się w inny świat z dobrą książką. Ale także szybko wraca na ziemię, by się w niej pobrudzić, sadząc, pieląc i przekopując rośliny w swoim ogródku. To najlepsza forma relaksu i odstresowania.

Lek.wet.
Ida Potocka

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, studia ukończyła w 2020 roku. Od początku kariery zawodowej rozwija swoje umiejętności zawodowe z zakresu interny. W kręgu zainteresowań Pani Doktor Idy znajduje się dermatologia. W naszym gabinecie weterynaryjnym, gdzie rozpoczęła pracę w tym roku, zajmuje się przyjmowaniem pacjentów internistycznych. Prywatnie miłośniczka górskich wędrówek.

Lek. wet.
Anna Tananis-Marcinkowska

Ukończyła studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej na UWM w Olsztynie w 2014 roku. Z naszą przychodnią weterynaryjną rozpoczęła przygodę w 2016 roku i do dziś ma przyjemność tu pracować. Doktor Ania w gabinecie przyjmuje pacjentów internistycznych z ukierunkowaniem na problemy dermatologiczne. Od wielu lat wykonuje badania cytologiczne, co jest nieodłącznym elementem diagnostyki chorób skóry. Prowadzi także pacjentów z przewlekłą chorobą nerek oraz endokrynologicznych. Wykonuje podstawowe zabiegi chirurgiczne. Szczególnym działem, w którym się odnajduje i realizuje, jest stomatologia weterynaryjna. Prywatnie swoje złe i dobre emocje przelewa na płótno i papier. Jest miłośniczką ceramiki. Marzy również o małym warsztacie.

Lek. wet.
Nikoletta Wicher

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W naszym gabinecie weterynaryjnym rozpoczęła staż w sierpniu zeszłego roku, pozostając z nami do dziś. Mogą Państwo także spotkać Panią Doktor w Toruńskim Pogotowiu Weterynaryjnym, gdzie rozwija umiejętności w stabilizacji i leczeniu stanów nagłych. Diagnostyka obrazowa jest jedną z jej ulubionych dziedzin weterynarii i chciałaby poszerzać wiedzę z ultrasonografii oraz radiologii. Przyjmuje obecnie pacjentów internistycznych. W wolnym czasie chętnie gra na pianinie, zajmuje się malarstwem akrylowym oraz spędza czas ze swoim psem Lampo.

Lek.wet.
Paulina Drychta- Szczepańska

Specjalizuje się w chirurgii weterynaryjnej. Studia ukończyła w 2013 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Od marca 2022 pracuje w naszym gabinecie weterynaryjnym, przyjmując pacjentów internistycznych. Szczególnie swoje zainteresowanie zawodowe kieruje w stronę chirurgii, dlatego wykonuje także sporą część zabiegów. Każdą wolną chwilę spędza aktywnie ze swoimi dziećmi oraz futrzanym stadem.

Technik weterynarii
Małgorzata Makowska

Ukończyła Technikum Weterynaryjne w Toruniu w 2021 roku. Aktualnie jest studentką Zootechniki na Politechnice Bydgoskiej. W naszym gabinecie weterynaryjnym pracuje od 06 lipca 2023 roku. Na co dzień zajmuje się opieką nad pacjentami pozabiegowymi jak i przygotowywaniem ich do zabiegów chirurgicznych. Wykonuje badania laboratoryjne oraz czuwa nad prawidłowym przebiegiem płynoterapii Państwa pupili. Największą satysfakcję czerpie z asystowania przy zabiegach chirurgicznych. Od zawsze chciała pracować ze zwierzętami i równocześnie im pomagać Dzięki pracy cały czas może poszerzać swoją wiedzę na temat leczenia zwierząt . Dzięki Gosi nareszcie możemy dosięgać do najwyższych półek bez używania podnóżka. Poza pracą w wolnych chwilach poszerza swoją wiedzę na temat pielęgnacji psów. Prywatnie jest miłośniczką buldogów francuskich.

Lek. wet.
Sandra Siebert

Ukończyła SGGW w Warszawie w 2022 roku. W kwietniu tego samego roku rozpoczęła staż w naszym gabinecie weterynaryjnym i do dziś zasila kadrę lekarzy. Przyjmuje na co dzień pacjentów internistycznych i przychodzących na profilaktykę. Obecnie zgłębia wiedzę z rozrodu małych zwierząt oraz związaną z tym diagnostykę obrazową. Od dziecka chciała pracować z końmi, ale życie pisze swoje scenariusze i obecnie przyjmuje pacjentów, którzy zmieszczą się w drzwiach naszego gabinetu weterynaryjnego. Prywatnie oddaje się swojej pasji, jaką jest jazda konna i pływanie. Wieczorami lubi zrelaksować się z dobrą książką i winem, a może z dobrym winem i książką. Uwielbia koty.

Technik weterynarii
Daria Błaszczyk

Uczęszczała do Policealnej Szkoły TEB Edukacja w Toruniu. Uzyskała tytuł technika weterynarii w 2020 roku. Od tego czasu odbyła staż w naszym gabinecie weterynaryjnym i została do dzisiaj. Zajmuje się przyjmowaniem i monitorowaniem pacjentów podczas płynoterapii. Uwielbia pomagać zwierzętom, a najbardziej asystować przy zabiegach chirurgicznych. To właśnie Daria podczas wizyt wykonuje bezbolesne zastrzyki Państwa pupilom! Wiemy to z pierwszej ręki (a raczej łapy). Wykonuje także badania laboratoryjne krwi i moczu. To właśnie do niej powinni Państwo szeroko się uśmiechnąć, gdy pojawi się potrzeba zakupu karmy dla swojego pupila. Miłością do zwierząt zarazili ją rodzice, którzy prowadzą gospodarstwo rolne. Od małego uczyła się pracy przy mniejszych i nieco większych zwierzętach. Poza tym mogą Państwo ją spotkać także na niejednym weselu, ponieważ pasjonuje się fotografią, którą zajmuje się już od 10 lat. Jej dodatkowym hobby są podróże i gotowanie.

Technik weterynarii
Patrycja Łukiewska

Ukończyła Technikum nr 9 im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Toruniu w 2021 roku. W naszym gabinecie weterynaryjnym rozpoczęła staż w październiku 2021, zostając z nami (z przerwami) do dzisiaj. Od dziecka chciała pracować ze zwierzętami domowymi. W naszym gabinecie weterynaryjnym czuwa nad pacjentami szpitalnymi i pozabiegowymi. Pilnuje, aby plączące się wlewniki trafiały od kroplówki do konkretnego pacjenta, w odpowiedniej ilości i tempie, co wbrew pozorom jest bardzo ważne. Poza pracą w gabinecie aktywnie spędza czas na dworze, na długich spacerach bądź na rowerze. Relaksuje się przy pracy w ogródku.