Nasze Usługi

Geriatria

Państwa ukochane zwierzę ma już swoje lata? Zastanawiają się Państwo, jak zapewnić mu maksymalny komfort życia i zadbać o jak najlepszą kondycję na starość? Nasi specjaliści pomogą zrozumieć, czego w tym szczególnym okresie potrzebuje Państwa pupil. Zespół wychodzi również naprzeciw wszelkim potrzebom, ofiarując swoją wiedzę w zakresie profilaktyki zdrowotnej zwierząt znajdujących się w wieku starczym.

Geriatria – kompleksowa pomoc dla starszych pupili

Wykwalifikowany zespół lekarzy weterynarii pomaga swoim zwierzęcym pacjentom uporać się z nieprzyjemnymi dolegliwościami takich schorzeń jak np. cukrzyca, choroby stawów czy pogorszenie widzenia. Wszystko po to, by podnieść komfort życia zwierzęcia i przynieść mu ulgę w codziennym funkcjonowaniu. Korzystając z opieki weterynarzy specjalizujących się w geriatrii, poznają Państwo także tajniki odpowiedniej pielęgnacji czy żywienia. Gwarantujemy również fachową diagnostykę wraz z zaproponowaniem skutecznych rozwiązań leczniczych, dopasowanych do indywidualnej kondycji zwierząt.

Oferujemy rzetelne wsparcie w leczeniu m.in.:

  • schorzeń na tle wzrokowym, np. jaskry lub zaćmy
  • kłopotów ze stawami lub układem kostnym
  • problemów z układem moczowym
  • chorób kardiologicznych
  • chorób jamy ustnej
  • schorzeń nerek lub wątroby

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego gabinetu, aby dowiedzieć się, jak zapobiegać powyższym schorzeniom i zapewnić swojemu czworonogowi godną starość.

Zadowoleni pacjenci